Studený parfín

21. srpna 2011 v 20:54 | Lellye R |  Tělo
Ruce, nohy obličej, stejně jako celé naše tělo, si zaslouží správnou a pravidelnou péči. Chodit například s prasklinkami na nohou není žádný med. Trpíte-li podobnými obtížemi, můžete jako určitou první pomoc vyzkoušet studené parafínové zábaly.
Příčiny a negativní vlivy
Studený parafín - to je kúra speciálně určená pro pokožku trpící vysycháním a nedostatkem výživy či nějak poškozenou. Pokožka trpí negativními vlivy okolního prostředí, také v práci bývá někdy vystavována náročným podmínkám, někdy za potíže (tedy u kůže na nohou) může špatně zvolená obuv.

Kdy přijde vhod?
Použití studené parafínové kúry se hodí pro ruce i nohy, jejichž pokožka vysychá, má nedostatek výživy či je problémová - tedy například popraskaná, ztvrdlá s trhlinkami, s mozoly, hodně vysušená, má prasklinka na kůži, kloubech nebo mezi prsty.

Viditelné výsledky
Studený parafín udělá vašim rukám i nohám dobře. Pokožka na nich se zjemní a vrátí se jí hebkost, promastí se a vyživí. Prasklinky se uzavřou a změkčí. Sice nedokáže plně zabránit vzniku podobných obtíží, může je však pomoci zmírňovat. Na druhou stranu hned po ošetření jsou vidět výsledky a viditelné zlepšení v problémových oblastech. Při pravidelném absolvování takových kúr se po čase podobných problémů brzy zbavíte.

Už jste někdy vyzkoušeli studený parafín?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano!
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama