Trápí tě větší zadeček?

21. srpna 2011 v 15:15 | Lellye R |  Tělo
Ale no tak, jsou přeci horší věci, ale naprosto Tě chápu. Při průzkumu vědci zjistili, že 78% chlapů má radši, když je u holky na co si šáhnout a mezi t zapadá i zadek! Schválně teď porovnej, co Ti připadá víc sexy:
Nebo

Tak co?
Hlavní je, aby měl zadeček správný tvar a byl pevný...
To pak vůbec nezáleží na jeho velikosti!
Pár cviků:
Zadní výpad
Postavte se, mírně se rozkročte a ruce nechejte volně podél těla. S nádechem udělejte pravou nohou velký krok zpět. Chodidla obou končetin přitom přitiskněte k podlaze.S výdechem lehce přitlačte pravé koleno k zemi, aniž byste zároveň posouvala levé koleno dopředu. Vydržte v krajní pozici dvě až tři vteřiny, pak nohy uvolněte a pomalu se vracejte do výchozí polohy. Po hlubokém nádechu a výdechu opakujte na druhou nohu.
Podřep
Stoupněte si zády ke stěně a mezi bedra a zeď vložte velký míč. Pevně se do něj opřete, zatněte všechny zádové a hýžďové svaly a s výdechem pomalu klesejte do podřepu. Až budou vaše stehna rovnoběžná s podlahou, zastavte se a na pár sekund zadržte dech. Po krátkém nádechu se s výdechem a opět se zatnutými hýžďovými svaly pomalu vracejte nahoru, kde se na chvíli uvolněte. Velmi účinný cvik na zadek.
Zanožování
Opřete se oběma rukama o zeď ve výši ramen. Mírně zanožte pravou nohu, chodidlo přitom nasměrujte k zemi. S výdechem pomalu pokračujte v zanožování pravé nohy až do krajní polohy. Při tomto cviku na zadek si dejte pozor, abyste se při provádění neprohýbala v bedrech. V krajní pozici zatněte půlky a vydržte alespoň pět vteřin. Pak se pomalu vracejte do výchozí polohy. Proveďte každou nohou desetkrát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano!
Ne!

Komentáře

1 Kača | E-mail | Web | 21. srpna 2011 v 15:19 | Reagovat

http://design-kaca.blog.cz/1108/body-z-party
Ahoj, vyber si prosím ceny za párty..=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama